Ostanite povezani

0LikesLikes

TOP PONUDA

Neoplan Cityliner N1218 HDL – 109.900 €

Neoplan Cityliner N1218 HDL- 2 vozila na stanju Vrsta vozila Putnički autobus Proizvođač, Model Neoplan, Cityliner N1218 HDL Prva prijava registracije 6/2009 Kilometar 860-870.000 Snaga, Jačina 324 kW / 441 PS Gorivo Dizel Boja Plava Mjenjač Poluautomatik Motor Euro 5 Oprema Sunčana zaštita; Klima...

NAJNOVIJA VIJEST

Pet novih Isuzu autobusa za Centrotrans-Eurolines

Generalni zastupnik, distributer i serviser Isuzu autobusa za Bosni u Hercegovinu, Sejari d.o.o. Sarajevo je sredinom maja isporučio pet novih autobusa kompaniji Centrotrans-Eurolines. Isporuka...

Webmail

 photo webmail_sejari_2g_zpsvriaz5h4.gif

Centrala:
Tel: +387 33 770 300
Fax: +387 33 770 301
Fax-Dijelovi: +387 33 770 315
e-mail: info@sejari.ba

Direktor:
Hasan Sarajlija
Tel: +387 33 770 305
Mob: +387 61 191 515
e-mail: hasan.sa@sejari.ba

Prodaja komercijalnih vozila:
Adnan Omerhodžić
Tel: +387 33 770 302
Mob: +387 61 491 406
e-mail: adnan.o@sejari.ba

Odjel post prodaje
Voditelj post prodaje:
Renato Obrez
Tel: +387 33 770 304
Mob: +387 61 491 409
e-mail: renato@sejari.ba

Inženjer u odjelu post prodaje:
Nermin Salihagić
Tel: +387 33 770 307
Mob: +387 61 228 162
e-mail: nermin@sejari.ba 

Komercijalista u post prodaji:
Aldin Džamalija
Tel: +387 33 770 308
Mob: +387 62 345 815
e-mail: aldin@sejari.ba

Prodaja rezervnih dijelova:
Mirza Borčak
Tel:+387 33 770 309
Fax: +387 33 770 315
Mob: +387 62 345 817
e-mail: dijelovi@sejari.ba

Poslovnica Tuzla:
Adnan Mahmuzić
Mob: +387 61 491 408
e-mail: adnan.mahmuzic@sejari.ba

Odjel za podršku i marketing:
Bojana Žuža
Tel: +387 33 770 306
e-mail: marketing@sejari.ba
e-mail: bojana@sejari.ba

Odjel finansija:
Emir Ciguljin
Tel: +387 33 770 303
e-mail: emir@sejari.ba
e-mail: finansije@sejari.ba