Ostanite povezani

0LikesLikes

TOP PONUDA

Neoplan Cityliner N1216 HD – 89.900 €

Neoplan Cityliner N1216 HD - dva ista vozila na stanju Vrsta vozila Putnički autobus Proizvođač, Model Neoplan, Cityliner N1216 Prva prijava registracije 08/2009 Kilometar 449.000 i 549.000 km Snaga, Jačina 294 kW / 400...

NAJNOVIJA VIJEST

Krone Profi Liner – Novi “Profesionalci” isporučeni u Gradačac i Jelah

Zastupnik Krone priključnih vozila za Bosnu i Hercegovinu, kompanija Sejari d.o.o. Sarajevo, je zabilježila još dvije isporuke koje istovremeno znače i početke novih partnerstava...

Centrala:
Tel: +387 33 770 300
Fax: +387 33 770 301
Fax-Dijelovi: +387 33 770 315
e-mail: info@sejari.ba

Direktor:
Hasan Sarajlija
Tel: +387 33 770 305
Mob: +387 61 191 515
e-mail: hasan.sa@sejari.ba

Prodaja komercijalnih vozila:
Adnan Omerhodžić
Tel: +387 33 770 302
Mob: +387 61 491 406
e-mail: adnan.o@sejari.ba

Odjel post prodaje
Voditelj post prodaje:
Renato Obrez
Tel: +387 33 770 304
Mob: +387 61 491 409
e-mail: renato@sejari.ba

Inženjer u odjelu post prodaje:
Nermin Salihagić
Tel: +387 33 770 307
Mob: +387 61 228 162
e-mail: nermin@sejari.ba 

Komercijalista u post prodaji:
Sead Granulo
Mob: +387 66 11 00 99
e-mail: granulo@sejari.ba

Prodaja rezervnih dijelova:
Mirza Borčak
Tel:+387 33 770 309
Fax: +387 33 770 315
Mob: +387 62 345 817
e-mail: dijelovi@sejari.ba

Odjel za podršku i marketing:
Bojana Žuža
Tel: +387 33 770 306
e-mail: marketing@sejari.ba
e-mail: bojana@sejari.ba

Odjel finansija:
Emir Ciguljin
Tel: +387 33 770 303
e-mail: emir@sejari.ba
e-mail: finansije@sejari.ba