Ostanite povezani

0LikesLikes

TOP PONUDA

Neoplan Trendliner N3516 – 42.000 €

Neoplan Trendliner N3516 Vrsta vozila Prigradski autobus Proizvođač, Model Neoplan, Trendliner N3516 Prva prijava registracije 11/2008 Kilometar 758.000 Snaga, Jačina 257 kW / 349 KS Gorivo Dizel Boja, Metalizirano Bijela, Ne Mjenjač Mehanički mjenjač Motor Euro 4 Oprema Klima uređaj; Standardno grijanje - Webasto;...

NAJNOVIJA VIJEST

Nove isporuke Krone vozila

U proteklom periodu kompanija Sejari d.o.o. Sarajevo je zabilježila niz isporuka novih Krone priključnih vozila, a za ovu priliku ćemo izdvojiti samo tri isporuke.Eurotransporti...

Centrala:
Tel: +387 33 770 300
Fax: +387 33 770 301
Fax-Dijelovi: +387 33 770 315
e-mail: info@sejari.ba

Direktor:
Hasan Sarajlija
Tel: +387 33 770 305
Mob: +387 61 191 515
e-mail: hasan.sa@sejari.ba

Prodaja komercijalnih vozila:
Adnan Omerhodžić
Tel: +387 33 770 302
Mob: +387 61 491 406
e-mail: adnan.o@sejari.ba

Odjel post prodaje
Voditelj post prodaje:
Renato Obrez
Tel: +387 33 770 304
Mob: +387 61 491 409
e-mail: renato@sejari.ba

Inženjer u odjelu post prodaje:
Nermin Salihagić
Tel: +387 33 770 307
Mob: +387 61 228 162
e-mail: nermin@sejari.ba 

Komercijalista u post prodaji:
Sead Granulo
Mob: +387 66 11 00 99
e-mail: granulo@sejari.ba

Prodaja rezervnih dijelova:
Mirza Borčak
Tel:+387 33 770 309
Fax: +387 33 770 315
Mob: +387 62 345 817
e-mail: dijelovi@sejari.ba

Odjel za podršku i marketing:
Bojana Žuža
Tel: +387 33 770 306
e-mail: marketing@sejari.ba
e-mail: bojana@sejari.ba

Odjel finansija:
Emir Ciguljin
Tel: +387 33 770 303
e-mail: emir@sejari.ba
e-mail: finansije@sejari.ba