Ostanite povezani

0LikesLikes

TOP PONUDA

Neoplan Cityliner N1216 HD – 79.900 €

Neoplan Cityliner N1216 HD Vrsta vozila Putnički autobus Proizvođač, Model Neoplan, Cityliner N1216 Prva prijava registracije 2008 Kilometar 440.000 km Snaga, Jačina 294 kW / 400 KS Gorivo Dizel Boja Bijela Mjenjač Ručni mjenjač Motor Euro 4 Oprema Sunčana zaštita; Klima uređaj; Standardno grijanje...

NAJNOVIJA VIJEST

Mate Dodig obnovio flotu novim Krone Box Linerom

Box Liner može sve da preveze. On prevozi sve i uvijek dovozi svoj teret bezbjedno do željenog odredišta. Kontejnerska šasija Krone je izdržljiva, svestrana...

Centrala:
Tel: +387 33 770 300
Fax: +387 33 770 301
Fax-Dijelovi: +387 33 770 315
e-mail: info@sejari.ba

Direktor:
Hasan Sarajlija
Tel: +387 33 770 305
Mob: +387 61 191 515
e-mail: hasan.sa@sejari.ba

Prodaja komercijalnih vozila:
Adnan Omerhodžić
Tel: +387 33 770 302
Mob: +387 61 491 406
e-mail: adnan.o@sejari.ba

Odjel post prodaje
Voditelj post prodaje:
Renato Obrez
Tel: +387 33 770 304
Mob: +387 61 491 409
e-mail: renato@sejari.ba

Inženjer u odjelu post prodaje:
Nermin Salihagić
Tel: +387 33 770 307
Mob: +387 61 228 162
e-mail: nermin@sejari.ba 

Komercijalista u post prodaji – regija Tuzla
Almir Smajić
Mob.: +387 61 491 408
E-mail: almir@sejari.ba

Prodaja rezervnih dijelova:
Mirza Borčak
Tel:+387 33 770 309
Fax: +387 33 770 315
Mob: +387 62 345 817
e-mail: dijelovi@sejari.ba

Odjel za podršku i marketing:
Bojana Žuža
Tel: +387 33 770 306
e-mail: marketing@sejari.ba
e-mail: bojana@sejari.ba

Odjel finansija:
Emir Ciguljin
Tel: +387 33 770 303
e-mail: emir@sejari.ba
e-mail: finansije@sejari.ba